BBG WEEK 3 & 4


Good morning ladies! I have had such a busy week at work and all, I didn’t find the time to make an update of my week 3 so I put together these two. Hope you’r not too mad, haha!

I loved the exercises from week 3. I did legs/cardio and arms/abs, but at the end of the week I felt pain in my back and I decided to skip the full body workout and go for a walk instead. That turned out as a great plan, because I got to explore the places I hadn’t been before. I hiked around Käsmu and went to the Kakerdaja bog. The weather was awesome and so warm last weekend, super happy!

On week 4, I had these harder exercises like on week 2. I must say, that I have gained a little more strength in my body. Few exercises were easier, than the last time and I didn’t feel so sick after the workout. This way on and I’m beginning to like this workout routine, haha! I haven’t looked at week 5 exercises, but I hope I will be positively surprised, haha!

If you guys are wondering, how much weight I have lost, then I have to tell you, that at first, I didn’t even follow any healthy eating schedule. I have been eating more regularly and healthier for the last 1,5 weeks and with that short time, I don’t even wait for any improvements. Even the scale numbers aren’t that important really. The main thing is still the feeling about yourself. If you live active life, eat healthy and feel confident in your body, then the numbers don’t matter anything! Just be happy!


Tere hommikust neiud! See nädal on olnud väga töine ja kiire, et pole leidnud aega isegi kolmanda trenninädala kokkuvõtte kirjutamiseks, nii et otsustasin kaks nädalat kokku panna. Loodan, et te pole väga pahased, haha!

Kolmanda nädala harjutused olid mõnusad. Ma tegin ära jalad/cardio ja käed/kõhu, kuid nädala lõpu poole tundsin ma seljas valu ja otsustasin kogu keha trenni vahele jätta ning selle asemel kõndimas käia. See plaan kukkus välja väga hästi kuna sain külastada kohti, kus ma varem käinud polnud. Ma matkasin ringi Käsmus ja käisin Kakerdaja rabas. Ilm oli eelmisel nädalavahetusel imeline, nii soe ja päikseline!

Neljandal nädalal olid samad rasked harjutused nagu teisel nädalal, kuid ma tunnen, et mu kehas on jõudu nüüd juba rohkem. Mõned harjutused tundusid veidi kergemad kui varasemalt ja peale trenni ei olnud mul enam süda paha. Samamoodi edasi ja mulle hakkab see trenni rutiin isegi meeldima, haha! Viienda nädala harjutusi ma pole veel vaadanud, aga loodan, et saan positiivselt üllatuda, haha!

Kui te mõtlete endamisi, kui palju ma olen kaalu langetanud, siis pean teile ütlema, et alguses ma isegi ei jälginud oma toitumist. Ma olen umbes 1,5 nädalat nüüdseks toitunud regulaarsemalt ja tervislikumalt ning selle lühikese ajaga ei ootagi ma mingit tulemust. Tegelikult pole kaalu numbritel isegi mingit tähtsust. Peamine on ju siiski see, kuidas me ise end tunneme. Kui sa elad aktiivset elu, toitud tervislikult ning tunned end oma kehas enesekindlana, siis ei ole numbritel mingit tähtsust. Lihtsalt olge õnnelikud!

You may also be interested in

Leave a Reply

Your email address will not be published.