CATCHING UP


Hi guys! How is your summer going? Mine is looking better already. After being injured for two months I am back at work and I’m getting more active every day. For those, who don’t know, I injured my back and I had very bad nerve pain in my lower back and all over my right leg. It turned out that a large piece is out of my spinal disc, which unfortunately never heals. I am seeing a really good physiotherapist, who helps me with the recovery, but I still need to take it slow. Right now I’m mostly doing stretching and walking, but I would love to go for a run already.

Second news for you is that I am going back to being blonde again! Blondes do have more fun I guess, hahhaa! I have always felt the best with blonde hair. So for now, I have done 2x bleaching and 2x toning using Olaplex. Thank god Olaplex exists otherwise I wouldn’t have any hair left, hahha! I do have to balayage at least one more time to get more lighter look. At this point I also want to thank my hairdresser who bears all my crazy ideas. Thank You!

Ps! Coconut oil mask keeps your hair nice and moisturized! Works amazingly on very dry damaged hair. If you want to know how I do it then just leave a comment :)

So this is what I’ve been up to this summer so far.. nothing much really, hahha! See you soon!


Hei kõigile! Kuidas teie suvi siiani möödunud on? Minu oma läheb juba palju paremini. Peale kahe kuu tagust vigastust olen tagasi tööl ja püüan olla iga päev üha aktiivsem. Kui keegi veel ei tea, siis ma vigastasin oma selga. Mul oli väljakannatamatu närvivalu alaseljas, mis võttis enda alla ka terve mu parema jala. Tuli välja, et mu selgroolüli vahekettast on suur tükk välja tulnud, mis kahjuks kunagi ei parane. Ma käin väga hea füsioterapeudi juures, kes aitab mul sellest taastuda, kuid pean siiski väga rahulikult võtma. Hetkel käin ma enamasti kõndimas ja teen venitusharjutusi, kuid ma tahaks juba väga väga jooksma minna.

Teine uudis teile on see, et minust saab taaskord blondiin! Heledate juustega olen end alati kõige mugavamini tundnud. Praeguseks hetkeks olen ma Olaplexiga 2x blondeerinud ja 2x tooninud. Tänu jumalale, et Olaplex olemas on, sest muidu poleks mul vist üldse enam juukseid peas, hahhaa! Ma pean kindlasti heledama tooni saamiseks veel ühe korra triibutama.. Siinkohal tahan ma tänada ka oma juuksurit, kes mu pöörased ideed alati välja kannatab. Aitäh!

Ps! Kookosõli mask hoiab alati juuksed ilusa ja niisutatuna! Toimib imeliselt väga kuivade ja kahjustatud juuste puhul. Kui sa soovid teada, kuidas mina oma kookosõli maski teen, siis jäta kommentaar :)

Niimoodi olen siis mina oma suve veetnud..ei midagi erilist, hahhaa! Näeme varsti!

blonddbrünett

 

You may also be interested in

2 Comments

    1. Hei! Pean palju venitama ja võimlema, küll siis paremaks läheb ☺️ Aitäh sulle! Minu juuksur on minu sõbranna Kristel.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *