GIVENCHY


There was time where Michael Kors had the most popular handbags out there. If people didn’t have the money to buy the original designer bag, then there were similar ones at every other store in town. Even every tourist market has replicas with the famous MK logo on them. The streets are still full of people wearing fake Michael Kors. I think this actually destroys designers reputation. For the short period of time I admired original MK leather tote bags as well..

But not anymore.. I fell in love with this beautiful Givenchy Antigona handbag! This is like a new trend that’s been going on for a while now.. Every celebrity (world famous) in the world seems to have one or many. This bag is so simple, so classic and has enough room to carry all the necessary things. Girls just got to have a big bag!

I really like the shape of the bag and that it doesn’t fall together when you put it down. Givenchy has also so many color choices and it can be worn with any outfit. They all look good, but my favourites are grey and navy blue. Hahhaa… yes, I didn’t say black as my favourite :D That must have been surprising. I do like nude color as well since nude is silently taking over the world.

The sad part in all of this is that this bag costs a fortune! The price is near 1650€. I also haven’t seen any replicas yet but I am sure You can find a similar bag with much better price. But remember cheapest things have the worst quality so shop wisely.

Love, H

 

giv5

giv4

giv3

giv2

giv1


Oli aeg, kus disainer Michael Kors’i käekotid olid maailmas populaarseimad. Kui inimestel ei olnud originaal koti jaoks piisavalt palju raha, siis sarnaseid kotte võis linnas igast teisest poest leida. Isegi iga turismi piirkonnas olev poekene omas järgi tehtud MK logoga kotte. Tänavad on ikka veel täis inimesi, kes kannavad “fake” Michael Kors’i. See justkui hävitab disaineri maine. Lühikest aega imetlesin ka mina originaal MK suuri nahast käekotte..

Aga enam mitte.. Ma armusin sellesse imeilusasse Givenchy Antigona käekotti! See on nagu uus trend, mis on juba mõnda aega tuure kogunud.. Paistab, et igal staaril (üle maailma kuulsal) on üks selline kott, või isegi mitu. See kott on nii lihtne, klassikaline ja piisavalt ruumikas, et mahutada kõik eluks vajalik. Tüdrukutel lihtsalt peavad olema suured käekotid!

Mulle väga meeldib selle koti kuju ja see, et ta ei vaju kokku, kui see käest panna. Givenchy’lon ka väga palju värvivalikut ning seda kotti sobib kanda iga riietusega. Nad kõik näevad väga head välja, aga minu lemmikud on halli värvi ja “navy” sinised. Hahhaa.. just nii, ma ei nimetanud oma lemmikuks musta :D See tuli kindlasti üllatusena. Mulle meeldib muidugi “nude” toon ka, kuna see on ju vaikselt maailma vallutamas.

Tõeliselt kurb selle kõige juures on muidugi see, et see imeline kott maksab terve varanduse! Hind on umbes 1650€. Ma pole siiani näinud ka ühtegi sellist järgi tehtud kotti, kuid ma olen kindet, et sarnase koti võib leida ka palju parema hinnaga. Pidage vaid meeles, et odavaimal on ka tavaliselt kehveim kvaliteet niiet ostelge targalt!

Armastusega, H

 

giv

You may also be interested in

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *