IBK 2016


On this rainy Sunday, it is perfect to gather my thoughts and emotions about yesterday’s Beauty Bloggers reunion 2016. I spent an exciting morning with about 40 other beauty bloggers and I had a chance to get to know them! When I first signed up to this event, I thought I was crazy, because I didn’t know a single soul.. but it was actually fun to see everyone in person. When I follow someone’s blog I always think, what would it be to actually meet the person.. well now I know! It’s super exciting especially, when everyone were so sweet, friendly and welcoming!

201642413657971_sbig

2016424135154267_sbig

We gathered at one of the greatest Italian restaurants in Old Town called Al Bastione. Al Bastione has very beautiful interior, totally in love with it! The food.. well I don’t have the words! They offered us several snacks and pizzas and they all were very tasty! Al Bastione cooks their pizzas like people do in Italy, in the real live-fire stone oven and they use 3 different flours to get the perfect crispy and more healthier pizza. They also bring most of the toppings and flours directly from Italy. I can not wait to go back there again to enjoy the lovely evening with friends, delicious Italian food, wine and a cozy interior!

In the formal part of the event, we listened different representatives, who also helped to sponsor our enormously BIG gift bag with their products. There were people from Teazy, Mossa, Turbliss, NYX Baltics, Sundari, Vestige Verdant, Joikand also two hairdressers, who demonstrated this spring hairstyles.

I want to thank all 26 sponsors, who supported this event and also the people, who made it all happen and got us together! THANK YOU! Waiting for the next event and I believe I’m not the only one! ;)

Soon I will show You, what was in my gift bag and You can read all the reviews :)

2016424135158018_sbig

201642413638512_sbig

2016424136576913_sbig

ghr


Vihmane pühapäev on ideaalne aeg oma mõtete ja emotsioonide kokkuvõtmiseks, seoses eilse Ilublogijate kokkutulek 2016 üritusega. Ma veetsin eilse põneva hommiku koos u 40 ilublogijaga ja mul oli võimalus nendega lähemalt tutvuda! Algselt, kui ma end sellele üritusele kirja panin, arvasin ma, et olen puhta hulluks läinud, sest ma ei teadnud ju mitte ühtegi inimest sealt..Tegelikult aga oli tõeliselt vahva näha kõiki blogijaid päris elus. Kui ma kellegi blogi jälgima hakkan, siis ma alati mõtlen, et mis tunne oleks seda blogi autorit päriselt kohata ja noh.. nüüd ma tean! See on äärmiselt põnev ja ma olin täiega elevil, seda enam, kui kõik olid nii armsad, sõbralikud ja vastuvõtlikud!

Me kogunesime ühes parimatest Itaalia restoranidest Tallinna vanalinnas nimega Al Bastione. Al Bastione’l on väga väga ilus interjöör, armusin esimesest silmapilgust! Sealne toit.. mul pole lihtsalt sõnu! Nad pakkusid meile omalt poolt erinevaid snäkke ja pitsasid, mis kõik olid väga maitsvad! Al Bastione’s küpsetatakse pitsasid täpselt samamoodi nagu Itaalias, elava tulega kivi-ahjus ja nad kasutavad kolme erinevat jahu, et pitsad oleksid krõbedad ja palju tervislikumad, kui ainult nisujahu kasutades. Samuti toovad nad enamus oma pitsakatetest ja jahudest otse Itaaliast. Ma ei suuda ära oodata, millal sinna tagasi lähen, et nautida mõnusat õhtut koos sõprade, imehea Itaalia toidu, veini ja hubase interjööriga!

Ürituse ametlikus osas kuulasime me erinevaid toote esindajaid, kes samuti aitasid toetada meie hiiglaslikult SUURI kingikotte. Kohal olid Teazy, Mossa, Turbliss, NYX Baltics, Sundari, Vestige Verdant, Joik esindajad ja kaks juuksurit, kes tutvustasid selle kevade soengutrende.

Ma soovin tänada kõiki 26 toetajat ning neid kauneid neiusid, kes tegid selle ürituse võimalikuks ja tõid meid, ilublogijaid, kokku! AITÄH TEILE! Ootan juba järgmist üritust ja usun, et ma pole ainuke ;)

Varsti näitan Teile, mis minu kingikotis peitus ning saate ka lugeda kokkuvõttei

H :)


20164241351644210_sbig

20164241351666011_sbig

ee

 

2016424136377381_sbig

 

You may also be interested in

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *