IBK16 GOODIE BAG #1


Oh boy.. I don’t even know where to start! Now it’s finally time for me to reveal, what was in my goodie bag :) The moment you all have been waiting for I guess.. I have tested most of the products for now and I have gathered them into small groups because writing about every product separately will take so much time. Maybe it will be easier for You to follow as well.

 

201652911195270_sbig

201652911212774_sbig

201652911203872_sbig

 

Today’s post I will write about Teazy Teatox tea. It’s an Estonian brand and the people behind it, have carefully picked all the ingredients for this tea! It’s also all natural and helps to get rid of the toxins in our body. When I saw Teazy on the list of sponsors I was so excited! I have been wanting to try this tea for so long, but I always thought it’s a little expensive. Now Teazy has lowered their prices and everyone, who has been hesitating to buy should do it! All girls, who were at beauty bloggers event, got themselves 14 day detox set. You can also buy for 28 days. Every package consists morning tea (drink every morning) and evening tea (drink every other evening).

So.. what do I think of it? When I took the first sip, I thought “It’s acutally pretty good”. It smells like ordinary herb tea and it tastes good. Same goes with the evening tea, but since it includes chamomile, You can totally recognize it by it’s scent and taste. I happen to like chamomile, but I know some people don’t.

If I think about, how my body feels, then it sure gives me energy in the morning! I am normally a girl, who needs her morning cup of coffe, or two, hahhaa :D But now.. when I drink Teazy in the morning, I don’t scream for coffee this instant.. My stomach feels much lighter and I sleep a lot better after my evening tea. I am definately going to continue drinking the tea after my 14 days. It’s allowed to drink regularly for few months, but after that, You should take a pause, at least one month.

Shop and read more from here!

 

201652911208713_sbig

201652911199341_sbig

 


Oh jeerum.. Ma ei tea isegi, kust alustada! Viimaks on käes aeg, et avalikustada oma suure kingikoti sisu :) Hetk, mida paljud on ilmselt oodanud.. Tänaseks olen suutnud enamus tooted ära testida ning olen koondanud neid väikestesse gruppidesse, kuna kõikidest toodetest eraldi kirjutamine võtab liiga kaua aega. Võibolla on ka Teil sedamoodi lihtsam kõike jälgida.

Tänases postituses kirjutan ma Teazy Teatox teest. See on Eesti bränd ja inimesed, kes on selle taga, on väga hoolikalt väljavalinud tee kõik koostisosad. Tee on täiesti looduslik ning aitab vabaneda kehas olevatest toksiinidest. Kui ma nägin Teazyt ürituse toetajate nimekirjas, olin ma kohe väga elevil! Olen ammu tahtnud detox teed proovida, kuid olen pidanud seda üsna kalliks. Nüüd aga on Teazy hinnad alla lasknud ning kõik, kes seni on kahelnud osta, võiksid seda teha! Kõik tüdrukud, kes osalesid IBK’l said endale 14 päevase Teazy Teatox tee komplekti (võimalus osta ka 28 päevane) ja iga komplekt koosneb hommiku teest, mida juuakse igal hommikul ning õhtu teest, mida juuakse üle päeva õhtuti.

Nii.. mida mina sellest teest arvan? Kui ma olin oma esimese lonksu võtnud, mõtlesin endamisi “See on tegelikult ju päris hea”. See lõhnab nagu tavaline taimetee ja maitseb väga hästi. Sama on õhtuse teega, aga kuna õhtune tee sisaldab kummelit, siis on see lõhnast ja maitsest kohe tunda. Minul pole sellest muidugi midagi, aga tean inimesi, kellele ei meeldi kummel.

Kui ma mõtlen sellele, kuidas minu keha end tunneb viimased 7 päeva, siis võin julgelt öelda, et Teazy tee annab kindlasti energiat! Ma olen koguaeg olnud see inimene, kes vajab hommikuti käima saamiseks tassi kohvi, või kahte, hahhaa :D Nüüd, kui olen hommikuti Teazy teed joonud, ei ole ma tundnud vajadust haarata kohe kohvitassi järele. Pigem on sees veel see harjumus. Mu kõht tundub samuti palju kergemana ning peale õhtust teed, magan ma palju sügavamalt. Kui mu 14 päeva Teazyga täis saab, tahan ma kindlasti jätkata tee joomist. Lubatud on tarvitada paar kuud ning see järel teha vähemalt kuu ajane paus, et organism liigselt ei harjuks.

Shoppa ja loe lisaks!

 

201652911215745_sbig

You may also be interested in

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *