IBK16 GOODIE BAG #4Hi ladies! Today I am writing about Australian Gold and tanning.

 

Just to be clear, this is totally my opinion and if You think otherwise, then You should follow Your gut and do what’s best for You! 

I know that a lot of people think, that solarium and tanning is unhealthy and very bad for the skin. I agree, that it is bad for the skin, if You tan very often or spend huge amount of time in the sun. It dries Your skin and noone wants to get wrinkels earlier than we should :D But I also think, that if You use solarium just to keep Your complexion, it is not making any harm. Just remember to keep Your skin moisturized at all times!

Australian Gold is fast growing suncare brand that is sold in more than 50 countries around the world. AG has very wide variety of products. Take a closer look from HERE.

From D Päike tanning salon I got Australian Gold Rock Culture 30x tanning lotion with natural bronzers, Australian Gold Sunscreen Lotion SPF 30 and 5min of free tanning.

I have used Rock Culture tanning lotion before and I love it. It smells good, keeps the skin moisturized and You will get really nice dark complexion. The downside is that after tanning my skin feels a little sticky, but in my opinion, most tanning lotions have that problem.. I haven’t been able to use the sunscreen lotion yet, but I’m looking forward to my first day at the beach this summer! I am sure I’m going to need that sunscreen then.. hahha :P

D Päike tanning salon also offers awesome tanning experience with their new Ergoline Sun Angel tanning bed! You measure Your skin tone before use and then Sun Angel calculates individualised, custom tanning session for You. It gives You the maximum tanning without the sunburn!

Stay tuned for exciting news and take care of Your skin while tanning!

 


Hei neiud! Täna kirjutan ma Australian Gold’ist ja päevitamisest.

Et asi oleks kohe algusest selge, siis tegu on täiesti minu arvamusega ning kui keegi arvab teistmoodi, siis jälgige oma sisetunnet ja tehke seda, mis on Teie jaoks õige!

Ma tean, et väga paljud inimesed peavad solaariumit ja üleüldse päevitamist ebatervislikuks ja nahale väga kahjulikuks. Ma nõustun sellega, et liigne päevitamine on nahale halb. Päike ja solaarium kuivatavad meie nahka ning ma usun, et mitte keegi meist ei taha enneaegseid kortsukesi oma nahal näha :D Teisest küljest, aga arvan ma, et kui kasutada solaariumit mõistlikult selleks, et hoida oma jumet, ei tee see meile kurja. Minu jaoks mõistlik kasutus on 1x nädalas või harvemini. Tavaliselt käin siis kui tuleb tuhin peale ning vahel ei käi jälle mitu kuud. Kindlasti tuleb meeles pidada, et nahk tuleb hoida koguaeg niisutatuna!

Australian Gold on kiiresti kasvav päikesekreemide bränd, mis on müügil enam kui 50 riigis üle maailma. AG’l on väga lai tootevalik (SPF kreemid, päevitust kiirendavad kreemid nii solaariumis kui ka loodusliku päikese all päevitamiseks jm). Uuri lähemalt SIIT.

D Päike salongi poolt sain ma Australian Gold’i Rock Culture 30x looduslike pruunistajatega päevituskreemi, Australian Gold SPF 30 päikesekaitsekreemi ja 5 minutit tasuta päevitamist. Suur suur aitäh!

Ma olen varem Rock Culture päevituskreemi kasutanud ja mulle väga väga meeldib. See kreem lõhnab megahästi, hoiab naha niisutatuna ja annab ilusa tumeda jume. Miinus on see, et peale päevitamist on nahk veidi kleepuv, aga minu arvates on see enamuste päevituskreemidega nii.. Päikesekaitsekreemi pole ma jõudnud veel proovida, aga ma väga ootan oma esimest rannapäeva sel suvel! Siis läheb seda mul kindlasti tarvis.. hahha :P

D Päike salong pakub muuseas ka väga põnevat päevituselamust nende uue Ergoline Sun Angel’iga. Enne päevitamist mõõdab klient sensoriga oma nahatooni ning seejärel arvutab Sun Angel kliendi jaoks individuaalse päevitus sessiooni. Maksimaalne päevitustulemus ilma päikesepõletuseta! Kas pole äge?! Kindlasti soovin omal nahal järele proovida.

Püsige põnevate uudiste lainel ja hoolitsege oma naha eest!

 

You may also be interested in

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *