KARDASHIAN BEAUTY HAIR


Hi lovely readers! I have been using few of the Kardashian Beauty Hair styling products for a little while now and I just love them! Products contain Black Seed Oil and they are paraben free. The haircare line is created by the famous Kardashian sisters (Kourtney, Khloe and Kim).

kardashian beuty pure glitz hair spray laque fijador

Smooth Styler Blow Dry Cream is a smoothing cream that moisturizes and protects hair from the heat. It leaves Your hair so soft and silky. Truly amazing!

Pure Glitz Hair Spray is a hairspray that provides intense texture, volume and hold to any hair type. It is fast drying and infused with shine enhancing sparkles. There are a lot of hair styling products which smell I don’t like but with KBH it is the opposite!

In addition to these two there are another five great products. View all products here.


Hei armsad lugejad! Olen juba mõnda aega kasutanud paari Kardashian Beauty Hair juustele mõeldud viimistlustoodet ja ma lihtsalt armastan neid! Tooted on rikastatud mustköömneõliga ning on parabeenivabad. Juuksehooldussari on loodud kuulsate õdede Kardashianite (Kourtney, Khloe ja Kim) poolt.

Smooth styler blow dry cream on siluv viimistluskreem, mis niisutab ja kaitseb juukseid kuumuse eest. Jätab juuksed mõnusalt pehmeks ja siidiseks. Tõeliselt imeline!

Pure Glitz Hair Spray on juukselakk, mis lisab tekstuuri, volüümi ja hoidvust igale juuksetüübile. Lakk on kiiresti kuivav ning sisaldab sära andvaid osakesi. Kui paljude viimistlusvahendite lõhn mulle ei meeldi siis nende toodetega on just vastupidi!

Lisaks neile kahele on veel viis väga head toodet. Vaata kõiki siit.

You may also be interested in

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *