LÕÕGASTAV MASSAAŽ & KINGILOOS


Hei sõbrad! Tänane postitus on veidi teistsugune, kuna kirjutan selle ainult eesti keeles. Otsustasin proovida ning uurida, kuidas see teile meeldib. Loodan, et tuleb rohkem positiivset tagasisidet ;)

Ausalt öeldes ei jõua ma kuidagi kevadet ära oodata. Igatsen valgeid pikki päevi ning sooja. Kes meist siis seda ei tahaks? Vahel lihtsalt istun ja mõtlen, et kust küll need inimesed selle energia võtavad? Elutempo on megakiire, tegemisi on palju, väljas on pime ja pilves, haigused kimbutavad, mured ja probleemid suruvad, stress, asjade ülemõtlemine.. kust tuleb see jõud ning kuidas üldse on võimalik kõige selle keskel lõõgastuda? Viimasel ajal olen ka mina olnud väga pinges ja kannatanud pidevate peavalude all. Vahel vedelen omast arust vägagi mõnusalt diivanil, kuid vähe aja pärast avastan, et terve keha on millegi pärast pinges ning see on pannud mind mõtlema. Kõige selle meeletu keerise keskel on ülioluline leida enese jaoks aega ning tuleb õppida lõõgastuma. Pealegi pole see üldse kerge. Ma pean ikka kurja vaeva nägema, et oma pea igasugustest mõtetest tühjaks saada ning mitte millelegi mõelda. Soovitan proovida!

Minu lemmik enese väljalülitamise viis on külastada massööri. Õnneks kutsus mu endine töökaaslane Kaidi mind enda juurde massaaži hetkel, mil ma seda kõige rohkem vajasin. Kaidi on väga väga tore ja sõbralik, soovitan teistelegi! Kuna Kaidi pakub erinevaid massaaže, siis kombineerisime mulle kolm varianti kokku, milleks olid kosmeetiline näomassaaž, klassikaline- ja kupumassaaž.

Näomassaaž on väga nauditav ja eriti lõõgastav elamus. Näomassaaž parandab mikrovereringet, alandab turseid, toniseerib näonahka ja lihaseid, toidab, niisutab ning parandab ka jumet. Väga palju kasulikku!

Klassikalise ja kupumassaaži kombineeris Kaidi sujuvalt kokku. Kupumassaaž on eriti hea ning kasulik probleemsetel piirkondadel nagu näiteks reied, tuharad, kõht, kus tavaliselt esineb ka rohkem tselluliiti. Kupumassaaž vähendab venitusarme, parandab organismi ainevahetusprotsesse ning lümfi- ja vereringet. Peale massaaži on hea tarbida palju vett, mis aitab mürgiseid jääkaineid kehast paremini väljutada. Siinkohal pean ma muidugi hoiatama, et kõik ei ole kuld, mis hiilgab. Kupumassaaž tundub imeline ja usun, et paljud tahaks juba jooksuga minna aega kirja panema, kuid hoiatuseks teile – see pole nii nauditav! Kupumassaaž on üsna valus, kuid samas ka tõhus. Mida rohkem seal käia, seda valutumaks see muutub. Kuna mulle tehti kupumassaaži esimest korda elus, siis tahtsin ka mina sealt laualt vahepeal jooksu panna, haha! See oli ka põhjus, miks oli hea kombineerida seda massaaži just klassikalise massaažiga, sest see leevendas oluliselt mu valusaid kohti.

Kokkuvõtvalt öeldes oli mul siiski mõnus olla ning selleks, et mu mega pinges õlad leevendust saaks, pean ma Kaidi juurde veel päris mitu korda minema. Arvan, et ka see kupumassaaž ei jää minu viimaseks, kuna lõpptulemus on siiski imeline. Siin kohal tahan ma öelda ühe suure AITÄH Kaidile! Selleks, et innustada ka teid, mu armsad lugejad, rohkem massaažis käima on mul teile üllatus. Nimelt algas just sõbrapäeva kingiloos, kus on võimalik võita kingituseks oma kallile inimesele tema enda valikul massaaž Kaidi Massaažitoas.

Kingiloos toimub seekord minu blogi Facebook’i lehel ning täpsemad juhised leiate SIIT. Head loosiõnne kõigile ning ärge unustage enese jaoks aega võtta, et hetkekski hinge tõmmata ja lõõgastuda!

Tsau!

Heidi's Blog

You may also be interested in

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *