LA ROCHE-POSAY SKIN CARE


Hi everyone! First of all I would like to apologize for not being here lately. As some of You may know, I had to take care of my health, but now I’m back on track!

This post is about my skincare routine and two new products that I bought. I think that proper wash and hydration is extremely important for our skin to stay beautiful.

When I wake up in the morning, first thing that I do is that I wash the face with my new La Roche-Posay Make-up Remover Micellar Water Gel. It’s meant for sensitive skin, but since I don’t want any heavy or intensive products on my face, I find it very gentle and suitable for me. It doesn’t dry out my skin after washing with it.

For the next step, I go over my face with Phytocéane Lotion Tonic. It closes pores and prepares the skin for moisturizing cream. I use different tonic, because I still have a lot of product in the bottle and I don’t want to throw that away, but normally I prefer using skin care products all from the same line.

The last step in my morning skin care routine is hydration. The other new product for me is La Roche-Posay Hydreane Light cream. It is a light moisturizing cream that also suits for wearing under the makeup. It leaves my skin so smooth and soft. Love it!

I really really like La Roche-Posay products and they smell so good! All the products include thermal spring water filled with great antioxidant selenium and are recommended by over 25 000 dermatologists worldwide. I bought my products from Apotheka drugstore in Põhjakeskus (Rakvere).

 

lap

 


Tere kõigile! Kõige pealt sooviksin ma vabandada, et ma pole siin Teie jaoks olemas olnud. Nagu osad juba teavad, olen ma pidanud hoolt kandma oma tervise eest, kuid nüüd on kõik hästi ja olen tagasi järje peal!

See postitus on kokkuvõte minu näohooldus rutiinist ja kahest uuest tootest, mis ma endale soetasin. Ma olen veendumusel, et korralik pesemine ja niisutamine on äärmiselt olulised saavutamaks ilus särav näonahk.

Kui ma hommikul ärkan, siis esimene asjana pesen ma oma nägu minu uue La Roche-Posay Make-up Remover Micellar Water Gel näopesugeeliga. See on muidu mõeldud tundlikule nahale, kuid kuna ma ei soovi oma nahale midagi rasket või intensiivset, siis see sobib mulle oma õrnatoimelisuse poolest ideaalselt. See näopesugeel ei kuivata mu nahka ega ei tekita kiskuvat tunnet näol peale pesemist.

Järgmise sammuna käin ma oma näo üle Phytocéane ‘i toonikuga. See sulgeb poorid ning valmistab näonaha ette kreemi pealekandmiseks. Ma kasutan teise sarja toonikut seetõttu, et mul on seda pudelis veel üsna palju alles ja ma ei soovi seda ka niisama ära visata. Tavaliselt ma siiski eelistan kasutada kõiki tooteid ühest ja samast sarjast.

Viimane samm minu hommikuses näohoolduses on niisutus. Teine uus toode, mis on minu kasutusse jõudnud on La Roche-Posay Hydreane Light kreem. See on kerge niisutav nöokreem, mida sobib kasutada ka meigi aluskreemina. See jätab mu naha nii siledaks ja pehmeks. Armastan seda!

Mulle väga väga meeldivad La Roche-Posay tooted ja need lõhnavad nii hästi! Kõik tooted sisaldavad termaalvett, mis on täis suurepärast antioksüdanti seleeniumit ning neid tooteid soovitab enam kui 25 000 dermatoloogi üle maailma. Mina ostsin oma tooted Apotheka Apteekist Põhjakeskusest (Rakverest).

 

la1

la

You may also be interested in

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *