LUCKY ONES


Good morning guys! Friday is always a good day and why not share this happy news with all of You. Before Valentine’s Day there was a giveaway on Sportland Eesti Instagram page. All You had to do was tag Your best workout buddy and that’s it. So my good friend J. tagged me and I was like.. okay another giveaway.. I have never won anything in my life so I was pretty skeptical, but then I thought.. it’s just a tag. Thought and done! Days passed and I already forgot about this until I saw the notification on my phone display that Sportland Eesti mentioned me in a comment. That was the moment where I got very excited! I couldn’t believe that I had just won something. I wanted to scream so loud but I was still at work so I had to hold my horses, hahhaa. I also work together with J. and I just had to go and hug her. I kept saying “WE WON, WE WON!” Hahhhaa, so funny how unspeakably happy You can get from things like this :)

But now.. what were the awards? Me and J. we both got new Sportland drinking bottles and gym towels and we got to choose ourselves new Nike training shirts and gym bags. Awesome! Of course I chose black ones and she took the red shirt and the pink bag :) THANK YOU SPORTLAND!

I also have to thank that lovely blond woman from Rakvere Sportland (maybe her name was Kristi) who helped us yesterday to pick our awards. She was very friendly, polite, professional and we were absolutely satisfied with the service. We felt very welcomed. Thank You!

Later we went to the gym for 2 hour workout wearing our new shirts. Couldn’t resist the temptation! ;)

lo


Tere hommikust sõbrad! Reede on alati hea päev ja miks mitte jagada just täna Teiega seda head uudist. Enne Valentini päeva korraldas Sportland Eesti oma Instagram’i lehel loosimise. Kõik, mida osalemiseks pidi tegema, oli märkida kommentaarides ära oma lemmik trennikaaslane. Niisiis mu hea sõbrants J. tag’is mind ära ja mina endamisi mõtlesin.. järjekordne loosimine.. Ma pole kunagi varem midagi võitnud ja olin üsna skeptiline selles osas, aga siis mõtlesin.. see on ju ainult tag’imine. Mõeldud, tehtud! Päevad möödusid ja ma olin juba unustanud selle loosimise kuniks nägin teavitust oma telefoni ekraanil, et Sportland Eesti on mind maininud oma kommentaaris. See oli hetk, kus ma läksin väga elevile! Ma ei suutnud uskuda, et ma olin midagi võitnud. Ma tahtsin kõva häälega hõisata, kuid ma olin endiselt tööl ning pidin end kõvasti tagasi hoidma, hahhhaa. Ma töötan koos J’ga ja ma lihtsalt pidin minema teda kohe kallistama. Ma muudkui kordasin “ME VÕITSIME, ME VÕITSIME!” Hahhhaa, naljakas kui kirjeldamatult õnnelikuks võivad sellised asjad Sind teha :)

Aga nüüd.. mis olid auhinnad? Mina ja J. saime mõlemad endale uued Sportlandi joogipudelid ja väiksed trennirätikud ning me saime endale valida uued Nike trennisärgid ja spordikotid. Vinge! Loomulikult oli minu valikuks must ja J. valis punase särgi ja roosa koti :) AITÄH SPORTLANDILE!

Veel pean ma tänama armast blondi naist Rakvere Sportlandist (võimalik, et ta nimi oli Kristi), kes aitas meil eile auhindu valida. Ta oli väga sõbralik, viisakas, professionaalne ja me jäime teenindusega väga rahule. Me tundsime end väga teretulnult. Aitäh Sulle!

Hiljem muidugi läksime me oma uute särkidega jõusaali kahe tunnisele treeningule. Lihtsalt ei suutnud ahvatlusele vastu panna! ;)

los

You may also be interested in

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *