MAKE-UP STUDIO


Hei sõbrad! Nädal hakkab lõppema ning viimaks olen ma leidnud aega, et maha istuda ja kirja panna oma mõtted eelmisel nädalal toimunud Make-Up Studio külastusest. Make-Up Studio on Hollandist pärit professionaalne dekoratiivkosmeetika bränd. Mitmed Make-Up Studio tooted on auhinnatud ka Iluguru Iluteemanti tiitlitega.

Elery, kes on Make-Up Studio Eesti eestvedaja ning ühtlasti ka minu endine klassiõde, kutsus mu enda juurde stuudiosse väiksele meigikoolitusele. Mul oli tõeliselt hea meel üle väga väga pika aja taas kokku saada ning juttu ajada. Oli tore näha, millega ta igapäevaselt tegeleb ning kuna ilumaailm huvitab ka mind siis oli mul päris põnev. Stuudio ise on mõnus ja hubane, kuid samas ka stiilne oma mustades ja valgetes toonides.

Meigikoolitus põhines iseenda jumestamisel ning just minule sobivate meigitoodete valimisel. Muidugi ei piisa ainult sobivast tootest, vaid tuleb teada ka, kuidas seda toodet kasutada. Ma arvan, et just see viimane on äärmiselt oluline, et saavutada ilus lõpptulemus. Ma sain päris palju kasuliku infot ning nippe, kuidas end jumestada.

Minu kõige suuremaks avastuseks oli see, kui Elery tutvustas mulle vahapõhjalist jumestuskreemi. Selleks, et mu jumestus peaks vastu 10-14 tunnise tööpäeva, on see toode lihtsalt must have! Seni olen kasutanud vaid jumestuskreemi ja puudrit, kuid nii pikka tööpäeva naljalt see siiski vastu ei pea. Soovitan soojalt! Teine kasulik nipp on see, et kõiki Make-Up Studio tooteid (lauvärid, põsepunad, kulmupuudrid jne) saab kasutada ka märjalt, et pigment oleks veelgi tugevam.

Koolituse kõige põnevamad tooted minu jaoks olid 4D ripsmetušš, vahapõhjaline Face It Cream jumestuskreem ning Banana peitekreem. 4D ripsmetušš on esimene kummist harjaga ripsmetušš, mille ma heaks kiidan. See ei kleebi kokku mu hõredaid ripsmeid ning muudab nad ilusaks pikaks. Jumestuskreem on väga hea katvusega ning Banana peitekreem kaotab mu tumedad silmaalused nagu võluväel! Jällegi must have toode! Ma usun, et me kõik soovime, et meie meigitooted oleksid kauapüsivad, kvaliteetsed, hüpoallergeensed ning just seda Make-Up Studio tooted ongi!

Ma jäin koolitusega väga rahule ja usun, et suudan ka endale nüüd veidi ilusamat ning püsivamat päevameiki teha. Tulevikus tahan kindlasti ka õhtumeigi koolitusest osa võtta. Kui kellelgi tekkis samuti huvi koolituse vastu siis infot leiate Make-Up Studio Facebook’i lehelt. Kõige enam soovitan ma koolitust neile, kes töötavad klienditeenindajana, kuna siis peab alati hoolitsetud ning esinduslik välja nägema. Minu jaoks mõjub jumestus kui enesekindluse booster. Ilma selleta näen peeglisse vaadates välja haige või väsinuna ning siis on terve päeva olemine kuidagi emotsioonitu. Kui aga hommikul meigi teen ja juuksed korda sätin on terve päev tuju laes ning olen palju rõõmsameelsem :)

Piltidel on näha ka tooted, mis ma endale kingituseks kaasa sain. Nendeks on must 4D ripsmetušš, translucent tolmpuuder toonis “2”, Face It Cream vahapõhjaline jumestuskreem toonides “pale yellow” ja “olive beige”, kulmupuuder toonis “blond” ja matt huulepulk toonis “nude nirvana”. Suur suur aitäh Eleryle ja Make-Up Studiole! Kui ka sina soovid soetada omale Make-Up Studio e-poest tooteid siis kasuta kindlasti sooduskoodi “HEIDI” ning võidad 10% toote hinnast :) Sooduskood kehtib 5.aprillini, KIIRUSTA!

You may also be interested in

Leave a Reply

Your email address will not be published.