MIMESIS LOODUSKOSMEETIKA & KINGILOOS


Good morning everyone. First of all, I will apologize for being away from my blog for a long time. I’ve been lacking motivation and inspiration lately, but I think it’s all good now. I don’t want to find any excuses, I just want to write whenever I feel like it. I don’t like to write if I’m pushed to it, that’s why sometimes I don’t write in a while, but I will always come back.

Today I wanted to write about this cute little shop called Mimesis Looduskosmeetika. I visited them last month and I got to pick up a few products that I wanted to try out. The shop itself is really cute and the people there are so friendly and helpful. They sell a lot of well known brands like Lumi, Mádara, Joik, Turbliss, Cattier, MOSHI ect.

The first brand I was interested abut was Estonian brand called Lumi. All their products are free from parabens, mineral and silicone oils, synthetic flavours, preservatives and colorants. The product I chose was hemp seed revitalising body oil. I have a really dry skin in the winter so it moisturizes perfectly, but the smell is really natural. Lot of people may not like it. For me it’s okay, but it could be better.

The second must have product was Turbliss bioactive peat mask. I’ve always wanted to try out some kind of peat mask. Bioactive substances penetrate deep into the skin, restores its elasticity and normal functioning. It’s anti-ageing and also heals problematic skin. This peat mask doesn’t have any smell, so it’s suitable for everyone. The skin feels refreshed and clear after using. Please note that you need to read the instructions before using!

The third one I wanted to try was Mádara. I chose eye contour cream, since I am bad at using eye cream. The first thing you notice is the good smell, which I love. I put it on every morning and every night before bed and like how it firms, brightens and hydrates my dark circles. It also reduces puffiness around the eyes.

The last product I chose was MOSHI raspberry-blackcurrant body scrub called “ümar on ka vorm”. I love MOSHI’s design and product labels. Their fun to read! This body scrub works like every ohter scrub I think, but the smell is so nice. Sweet, but not too sweet. Feels like summer on my skin.

You can find all these products from Mimesis Looduskosmeetika Facebook page HERE.


Tere hommikust kõigile! Kõige pealt tahan ma vabandada, et olen oma blogist nii kaua eemal olnud. Mul pole eriti viimasel ajal olnud motivatsiooni ega inspiratsiooni, aga see aeg on nüüd loodetavasti möödas. Ma ei otsi vabadusi, kuid ma soovin kirjutada blogi siis, kui mul tuleb selleks soov. Mulle ei meeldi kirjutada “käsu” peale ning võib-olla sellepärast tulebki vahel mõni pikem paus sisse, kuid ma tulen alati oma blogi juurde tagasi.

Täna tahtsin ma kirjutada ühest väiksest poest nimega Mimesis Looduskosmeetika. Ma külastasin neid eelmisel kuul ning sain valida välja mõned tooted, mida soovisin proovida. Pood ise on väga armas ja sealsed inimesed on väga sõbralikud ja abivalmid. Mimesis’e poes on esindatud paljud tuntud brändid nagu näiteks Lumi, Mádara, Joik, Turbliss, Cattier, MOSHI jne.

Esimene bränd, millest huvitatud olin, oli Eesti bränd nimega Lumi. Nende toodetes ei leidu parabeene, mineraal- ega silikoonõlisid, sünteetilisi lõhna-, säilitus- ega värvaineid. Toode, mis ma omale valisin oli toitev kanepiseemne kehaõli. Talviti on mul väga kuiv nahk ning see õli niisutab perfektselt, kuid selle lõhn on vägagi looduslik. Paljudele inimestele ei pruugi see meeldida. Minu jaoks on see lõhn okei, kuigi võiks parem olla.

Teine must have toode oli Turblissi bioaktiivne turbamask. Ma olen alati tahtnud turbamaski proovida. Bioaktiivsed ühendid imenduvad sügavale nahka, taastavad selle elastsuse ning naha normaalse funktsioneerimise. Mask on vananemisvastane ning ravib ka probleemset nahka. Turblissi turbamask on lõhnatu ning sobib kõigile. Peale kasutust tundub nahk värske ja klaar. Kindlasti lugeda enne kasutusjuhendit!

Kolmas, mis sai minu tähelepanu oli Mádara. Ma valisin välja silmaümbruskreemi, kuna ma olen väga kehv silmakreemi kasutaja. Esimene asi, mida märkate on kreemi väga hea lõhn, imeline! Ma kasutan seda kreemi igal hommikul ja õhtul enne magama minekut ning mulle meeldib, kuidas see pinguldab, aitab vähendada tumedaid silmaaluseid ja niisutab. Samuti aitab ka tursete vastu silmaümbruses.

Viimasena valisin välja MOSHI vaarika-mustsõstra kehakoorija nimega “ümar on ka vorm”. Mulle väga väga meeldib MOSHI disain ja sildid. Lõbus lugeda! Kehakoorija töötab nagu kõik teisedki, kuid selle lõhn on nii hea. Magus, aga mitte liiga magus. Tekitab sellise mõnusa suvise tunde.

Kõik need tooted leiate Mimesis Looduskosmeetika facebooki lehelt SIIT.

Kuna jõulud on tulemas, siis koostöös Mimesis Looduskosmeetika poega toimub ka kingiloos. Loosi leiate minu Instagram’i lehelt ning võitja kuulutan välja 19.detsembril. Hea võimalus teha endale või sõbrale tore jõulukingitus!

dsc_1433

dsc_1434

dsc_1444

dsc_1436

dsc_1437

dsc_1440

dsc_1463

dsc_1460

dsc_1451

dsc_1485

You may also be interested in

Leave a Reply

Your email address will not be published.