SUNDAYS WITH PUREDERM


Sundays are perfect for chilling at home and doing spa treatments for your body. In collaboration with Marmin Management and Purederm I received a package with Purederm skincare products. I was so excited because I didn’t know what was in the package and when I opened it, I found four masks I had never seen or tried before. I always like things that are completely new to me, because then it’s more fun to open, try and review them.

Two products that got my immediate attention were Moisture & Nourishing Hand Mask and Intensive Healing Foot Mask. Winter means really dry skin for me and I think a lot of you has that problem too. I am always looking for great moisturisers and masks, but I have never tried sock-type or glove-type masks before. They both work the same way actually. First you wash your hands or feet with warm water, then cut the socks and gloves open, put them on, wait for about 20-30 minutes and ready you are! It’s super easy to use, it’s not messy and you don’t have to wash it off. After trying both masks, my skin is actually soft and nicely moisturised. I’m looking forward to see how long this lasts. Both have the Shea butter in them and foot one has also apple extract and hand mask has peach extract in it. Smells heavenly good!

The next part of my body that tends to dry out in the winter is my lips. The skin cracks and I always have to use a chapstick to survive. This Intensive Lip Care Gel Patch has really made a good impact on my lips. This package contains 1 lip-shaped patch you put on your washed and dried lips. You wait 15-20 minutes and your done! Just as easy as that. With this mask, you also do not have to wash it off, just massage remaining essence into the skin. Shea butter, cranberry extract, jojoba oil and vitamin E keep lips soft, smooth and kissable ;)

Well everyone knows I was brunette a while ago and I wanted to go back to blonde. Also everyone knows, how much damage it will cause for the hair. Luckily this Vital Radiance Hair Mask “Honey” is perfect for my blonde, very dry and damaged hair. It contains Shea butter, grapefruit extract, sweet almond oil and honey extract that will make your hair shiny and well moisturised. I like this sweet almond-honey smell as well, so good!

I really want to thank Purederm and Marmin Management for introducing these products to me, because I already found another foot mask I want to try out. It’s the Exfoliating Foot Mask that should give me baby feet and this should last at least 2 months if not longer. Isn’t this great?

I hope you liked this post as much as I enjoyed writing this :) Have a great upcoming week and wait for my surprise on 1st of February! Stay tuned!


Pühapäevad on head niisama kodus chillimiseks ning spa hoolitsuste tegemiseks. Koostöös Marmin Management’i ja Purederm’iga jõudis minuni pakike Purederm’i nahahooldustoodetega. Ma olin üsna elevil, kuna ma ei teadnud, mis paki sees peitub ning kui ma selle avasin, leidsin ma sealt neli maski, mida ma pole varem näinud ega ka proovinud. Mulle meeldivad alati asjad, mis on minu jaoks täiesti uued, sest siis on palju lõbusam neid avada, proovida ning arvustada.

Kaks toodet, mis koheselt minu tähelepanu püüdsid olid Moisture & Nourishing Hand Mask ja Intensive Healing Foot Mask. Talv tähendab alati minu jaoks väga kuiva nahka ning ma usun, et paljudel teistelgi on sama mure. Ma olen alati heade niisutavate kreemide ja maskide otsinguil, kuid ma ei ole kunagi varem proovinud kinda ja soki laadseid maske. Nad mõlemad toimivad põhimõtteliselt ühtemoodi. Kõigepealt tuleb pesta käed või jalad sooja veega, siis lõigata sokid või kindad ühest servast lahti, tõmmata kätte või jalga ning oodata umbes 20-30 minutit ja ongi valmis! Neid maske on väga lihtne kasutada, ei tekita sinu ümber mingit segadust ning pole vaja pärast midagi enam maha pesta. Peale mõlema maski proovimist on mu nahk tõesti pehme ja kenasti niisutatud. Ma ootan põnevusega, et näha kaua selline tulemus kestab. Mõlemad maskid sisaldavad sheavõid ja jalgade omale on lisatud õuna ekstrakti ning käte maskile virsiku ekstrakti. Lõhnavad nii hästi!

Järgmine koht, mis kipub talvel ära kuivama, on huuled. Nahk praguneb ja ketendab ning ma pean alati kasutama hügieenilist huulepulka, et ellu jääda. See Intensive Lip Care geeliplaaster on näidanud head tulemust minu huultel. Selles pakis on üks huultekujuline geeliplaaster, mis pannakse pestud ning kuivatatud huultele. 15-20 minutit ootamist ja ongi valmis! Nii lihtne see ongi! Ka peale seda maski ei ole vaja midagi maha pesta, lihtsalt masseeri ülejäänud geel naha sisse. Shevõi, jõhvika ekstrakt, jojobaõli ja E-vitamiin hoiavad huuled pehme, sileda ja suudeldavatena ;)

Kõik teavad, et mõni aeg tagasi olin ma brünett ja siis tahtsin ma oma juuksed tagasi blondiks värvida. Kõik teavad ka seda, kui kahjulik see juustele on. Õnneks see Vital Radiance “Honey” juuksemask on ideaalne minu blondidele, kuivadele ja väga kahjustatud juustele. Mask sisaldab sheavõid, greibi ekstrakti, mandliõli ja mee ekstrakti, mis muudavad juuksed läikivaks ja hästi niisutatuks. Mulle meeldib ka selle maski magus mandli-mee lõhn, nii hea!

Ma tahan väga tänada Purederm’i ja Marmin Management’i, kes tutvustasid mulle neid põnevaid tooteid, sest ma juba valisin välja veel ühe maski jalgadele, mida kindlasti tahan proovida. Selleks on Exfoliating Foot Mask, mis peaks andma mulle beebipehmed jalad ja see tulemus peaks kestma vähemalt 2 kuud kui mitte rohkem. Kas pole imeline?

Ma loodan, et teile meeldis see postitus sama palju, kui mina nautisin selle kirjutamist :) Soovin teile suurepärast algavat nädalat ning oodake minu üllatust 1.veebruaril!

 

heiditalu_blog

You may also be interested in

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *