TOTAL ATTRACTION


It’s still a little chilly outside and my dry skin needs extra care for that. My favorite moisturizer is definately Victoria’s Secret’s body butter! These body butters have a big variety of scents, which are all heavenly good and they leave my skin so soft. They consist Shea and Jojoba Butters and antioxidant Vitamin E! All good stuff.

I have tried different scents before, but my latest pick smells like cherry orchid and lily blossoms. It’s also fresh and not too sweet!

Those who haven’t tried VS body butters yet should totally buy one! I believe You would fall in love too ;)

1

2

 


Väljas on endiselt jahe ja minu kuiv nahk vajab seetõttu erilisemat hoolt. Niisutavatest kreemidest on kindlasti esikohal minu lemmikud Victoria’s Secret kehavõid! Nendel kreemidel on väga suur lõhnavalik ja nad kõik on taevalikult head. Kreem jätab mu naha väha mõnusaks pehmeks kuna sisaldab Shea ja Jojoba võisid ning andioksüdant E-vitamiini! Kõik head asjad!

Ma olen proovinud paljude erinevate lõhnadega VS kehavõisid, aga see siin on minu viimane valik, mis lõhnab kui kirsi-orhidee ja liilia õied. See on samas värske ja mitte liiga magus!

Need, kes ei ole veel VS kreeme proovinud, peaksid seda kindlasti tegema! Ma usun, et ka Teie armute ära ;)

 

3

4

 

You may also be interested in

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *